Firma ERGIE MEDIA to interaktywna
agencja informatyczno – muzyczno – reklamowa.

Nasza oferta składa się z szerokiego zakresu usług informatycznych, serwisowych, muzycznych, reklamowych i DTP.

Serdecznie zapraszamy!

więcej o firmie


Oferta ERGIE MEDIAReferencje


(...) Wykonawca odznaczał się wzorowym kontaktem z Zamawiającym, zaangażowaniem oraz elastycznością w rozwiązywaniu problemów związanych z pozycjonowaniem strony internetowej. Wszystkie pozycje dla każdej z fraz pozycjonowanej strony uległy znaczącej poprawie oraz promocji, co potwierdza udaną współpracę między stronami umowy. Niniejszym polecam Zamawiającego we wszelkich sprawach związanych z tematyką odbytej współpracy.

 

(...) Jesteśmy włoską firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją lodów. W tym roku rozszerzyła swoją działalność w Polsce. Korzystając z miejscowych usług rozmaitych fachowców, poszukiwaliśmy firmy tworzącej strony internetowe i projekty graficzne. Polecono nam ERGIE MEDIA i był to strzał w dziesiątkę! Jesteśmy pełni uznania i podziwu co do jakości obsługi oraz szybkości działania ERGIE MEDIA. (...)

 

(...) W imieniu firmy NICOLA VERSINI PRALNIA LAVAMI z ogromną przyjemnością wystawiam niniejszy list rekomendacyjny dla ERGIE MEDIA, firmie, z którą współpracuję od kilku miesięcy. Jesteśmy na poznańskim rynku od 2011 roku i do tej pory nie spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem do klienta ze strony firm z nami współpracującymi. (...)

 

"(...) Z pełnym przekonaniem co do jakości usług polecam firmę ERGIE MEDIA. Kompleksowo zajęła się stworzeniem strony internetowej dla mojej działalności, zaproponowała wiele ciekawych rozwiązań, a wszystkie zagadnienia i doszlifowania strony wykonywała w sposób błyskawiczny. Ogromnym plusem było załatwienie formalności drogą mailową, co znacznie przyczyniło się do oszczędności czasu. (...)"

 

"(...) Zaufaliśmy i skorzystaliśmy z usług firmy ERGIE MEDIA w związku z projektowaniem i zakodowaniem strony internetowej www.lechita.net. Współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, a wykonawca okazał się osobą elastyczną skłonną do kompromisów. Nasz portal internetowy został zrealizowany w nienagannym stylu, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami. Bardzo polecamy firmę ERGIE MEDIA. (...)"

 


Jak działamy


Badanie potrzeb klienta

Tworzenie specyfikacji zlecenia

Przygotowanie projektu graficznego

Projektowanie strony internetowej

Weryfikacja i uruchomienie serwisu

Akcja reklamowa oraz pozycjonowanie


SPRAWDŹ naszą OFERTĘ!


nasza ofertaNEWSY Z
ERGIE MEDIA

Pierwszy wpis dnia 1 Października 2013 r.

Data wejścia na rynek grupy ERGIE MEDIA.

Dzięki innowacyjnym technologiom oraz szybkim i kompleksowym wprowadzeniu ich w szeroki Świat Internetu, każda nowa firma będzie w stanie wejść w czołówkę przed konkurencję w walce o potencjalnego klienta.


POZOSTAŁE NASZE USŁUGI

Grupa ERGIE MEDIA posiada rozbudowaną ofertę w zakresie reklamowania i promocji firm, nie tylko w internecie, ale także w komponowaniu muzyki do radia, telewizji czy też w projektowaniu, produkcji oraz wydruku kalendarzy reklamowych, materiałów DTP i gadżetów reklamowych.

Wprowadzając kompleksowość oferujemy także serwis sprzętu komputerowego, telefonów komórkowych, małego RTV i AGD. 


CENTRUM-KALENDARZY

to Interaktywna agencja reklamowa

zajmująca się projektowaniem oraz wydrukiem dla Twojej firmy kapitalnych kalendarzy reklamowych.

Działamy na terytorium całego kraju, a wszystko z indywidualnym projektem, szybkim czasem realizacji oraz darmową dostawą.
Miło, szybko, profesjonalnie.

 CENTRUM-TECZEK

to agencja reklamowa zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz wydrukiem teczek reklamowych i produktów w twardej oprawie: teczki standardowe ofertowe papierowe, tekturowe, kartonowe, skóropodobne, clipboardy, teczko-segregatory, segregatory, teczki z rączką, itp.

Na teczkach z materiału skórzanego jest możliwość personalizacji oraz tłoczenia logo, a na pozostałych możliwość indywidualnego nadruku graficznego według wytycznych klienta.

MILIONY DECYBELI

to kolektyw zajmujący się produkcją podkładów muzycznych oraz miksem i masteringiem dźwiękowym.

Wykonujemy podkłady muzyczne do: utworów muzycznych, klipów reklamowych, reklam (audycji) radiowych.

Działamy Interaktywnie, dlatego wykonujemy usługi na całą Polskę. Zapraszamy!Zaufali Nam


Start

Updated on 2019-03-24T22:13:52+00:00, by ergiemedia.