O NASZEJ AGENCJI

Ludzie z pasją. Genialne pomysły. Perfekcyjne wdrożenie.


Grupa ERGIE MEDIA

Interaktywna Agencja Informatyczno – muzyczno – reklamowa.
Działamy po to, aby kompleksowo wypromować świeżo wybijającą się firmę w szeroki Świat Internetu.

Dlaczego ERGIE MEDIA

  1. Profesjonalne doradztwo przed podpisaniem umowy.
  2. Szerokie doświadczenie wykorzystywane w naszych usługach.
  3. Kompleksowość oferty gwarantująca zadowolenie klienta.
  4. Szybkie działanie i wprowadzanie zmian mailowo lub telefonicznie.
  5. Konkurencyjna oferta na rynku produktów reklamowych.

Usługi grupy ERGIE MEDIA:

  1. CENTRUM MEDIA – projektowanie, kodowanie, pozycjonowanie stron i sklepów www
  2. CENTRUM KALENDARZY – projektowanie oraz wydruk kalendarzy reklamowych dla firm
  3. CENTRUM TECZEK – projektowanie, produkcja oraz druk teczek reklamowych i skórzanych
  4. CENTRUM GADŻETOWE – projektowanie, dystrybucja i nadruk na gadżetach reklamowych
  5. MILIONY DECYBELI – produkcja podkładów muzycznych do radia i klipów reklamowych

Nasze Doświadczenie

Nasze kwalifikacje i kompetencje pracownicze pozwalają na ciągłe doskonalenie umiejętności oraz dają gwarancję wprowadzania innowacyjnych technologii informatycznych do wykonywanych usług. 


Produkcja muzyczna – 16 lat
Strony internetowe – 12 lat
Projektowanie DTP – 8 lat
SEO pozycjonowanie – 6 lat
Projektowanie kalendarzy – 3 lata

Referencje


(...) Wykonawca odznaczał się wzorowym kontaktem z Zamawiającym, zaangażowaniem oraz elastycznością w rozwiązywaniu problemów związanych z pozycjonowaniem strony internetowej. Wszystkie pozycje dla każdej z fraz pozycjonowanej strony uległy znaczącej poprawie oraz promocji, co potwierdza udaną współpracę między stronami umowy. Niniejszym polecam Zamawiającego we wszelkich sprawach związanych z tematyką odbytej współpracy.

 

(...) Jesteśmy włoską firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją lodów. W tym roku rozszerzyła swoją działalność w Polsce. Korzystając z miejscowych usług rozmaitych fachowców, poszukiwaliśmy firmy tworzącej strony internetowe i projekty graficzne. Polecono nam ERGIE MEDIA i był to strzał w dziesiątkę! Jesteśmy pełni uznania i podziwu co do jakości obsługi oraz szybkości działania ERGIE MEDIA. (...)

 

(...) W imieniu firmy NICOLA VERSINI PRALNIA LAVAMI z ogromną przyjemnością wystawiam niniejszy list rekomendacyjny dla ERGIE MEDIA, firmie, z którą współpracuję od kilku miesięcy. Jesteśmy na poznańskim rynku od 2011 roku i do tej pory nie spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem do klienta ze strony firm z nami współpracującymi. (...)

 

"(...) Z pełnym przekonaniem co do jakości usług polecam firmę ERGIE MEDIA. Kompleksowo zajęła się stworzeniem strony internetowej dla mojej działalności, zaproponowała wiele ciekawych rozwiązań, a wszystkie zagadnienia i doszlifowania strony wykonywała w sposób błyskawiczny. Ogromnym plusem było załatwienie formalności drogą mailową, co znacznie przyczyniło się do oszczędności czasu. (...)"

 

"(...) Zaufaliśmy i skorzystaliśmy z usług firmy ERGIE MEDIA w związku z projektowaniem i zakodowaniem strony internetowej www.lechita.net. Współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, a wykonawca okazał się osobą elastyczną skłonną do kompromisów. Nasz portal internetowy został zrealizowany w nienagannym stylu, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami. Bardzo polecamy firmę ERGIE MEDIA. (...)"

 

O FIRMIE

Updated on 2017-06-12T10:59:56+00:00, by ergiemedia.